Tato prodejna byla založena roku 1991

Naše firma je čistě českou značkou.Všechny šperky na zakázku vznikají od návrhu až po výrobu v naší zlatnické dílně.Kombinací dokonale zvládnuté ruční práce s nejmodernější technologií můžeme nabízet opravdu kvalitní šperky, které budou svému majiteli sloužit dlouhá léta. Nabízíme výrobu z doneseného zlata, tím se stává šperk dostupnější.Úpravy zmenšení nebo zvětšení u nás zakoupených šperků provádíme zdarma.Ostatní zlatnický servis v průměru do pěti dnů.. Jsme autorizovaným prodejcem hodinek značky Citizen a Daniel Klein včetně záručního servisu na 5 let.U nás v prodejně je možné zakoupit široký sortiment stříbrných šperků a zúžený sortiment ocelových šperků české značky.Pokud bude klient chtít vykoupit nenošené zlaté šperky, vykoupíme v hotovosti ihned ,dle příslušného kurzu na trhu.Těšíme se na vaši návštěvu.

       ZNAČKOVÁ PRODEJNA                                                                        UZLATNIKA

Jediné a opravdové zlatnictví v Poděbradech.

Jsme česká značka, zlatníci, kteří vyrábí ručně originální, jemné, minimalistické, módní šperky. Provádíme opravy šperků ,které nikam nezasíláme.. Renovace starožitných šperků, zakázkovou výrobu. V naší nabídce jsou hodinky Daniel Klein , Bentime, autorizovaní prodejce Citizen, stříbro i ocelové šperky...také české výroby. Vykupujeme zlato. U nás se budete cítit jako doma. Naši zlatníci vám rádi poradí .

Naši zlatníci se na vás těší

Telefonní číslo +420 722 902 143 +420 777 320 054

Email uzlatnika@gmail.com

Ič: 05558859

Dič: 8405181015

PRODEJNÍ DOBA:

Po-PA 9:00-12:00 13:00-17:00

Sobota 9:00-11:00 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Naše firma je čistě českou značkou.Všechny naše šperky na zakázku vznikají od návrhu až po výrobu v naší zlatnické dílně.Kombinací dokonale zvládnuté ruční práce s nejmodernější technologií můžeme nabízet opravdu kvalitní šperky, které budou svému majiteli sloužit dlouhá léta.

Email uzlatnika@gmail.com